Увага! Зміни щодо дати та часу зустрічей стосовно працевлаштування!

Повідомляємо, що із організаційних причин, ми вимушені перенести наші заходи із теми “працевлаштування". Наразі воркшоп з працевлаштування пересено з 21.05 на 04.06, а інформаційний сніданок з цієї теми із 22.05 на 05.06.

Просимо звернути увагу, що вимогою для участі у вокршопі є наявність дозволу на працю та достатніх мовних навичок з німецької чи з англійської мови, оскільки воркшоп розроблено для тих, хто вже може знайти роботу, але потребує орієнтації щодо того, як скласти резюме, на що звертати увагу у контракті, особливості роботи в певних галузях тощо. Якщо ви ще не відповідаєте цим вимогам, не хвилюйтесь, ми поділимося з вами усією інформацією, необхідною для того, щоб ви могли зорієнтуватися на майбутнє, під час нашого інформаційного сніданку . Наразі тема працевлаштування отримує все більше уваги, тому можна із впевненістю сказати, що у зазначеного вокршопу ще буде продовження та/або можливе повторення.

Записатися можна заповнивши форму під цим повідомленням. Будь-ласка, зверніть увагу, що кількість місць для участі у вокршопі обмежена і заповнена форма не гарантує автоматичну участь. Усім учасникам вокршопу буде відправлено відповідний лист-підтвердження. Для тих хто вже заповнив попередню форму запису: заповнювати форму повторно не потрібно. Усю необхідну інформацію вже відправлено вам електронною поштою, тому просимо перевірити вашу поштову адресу, яку було вказано під час заповнення форми. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfLNpbfsHvtaKR-KiiBP4-Z9tTSaFw41Zw1VgJUQAlTGtSkIg/viewform?pli=1