Очевидно, що після подій, які ми пережили та переживаємо досі починаючи із 24-го лютого цього року, потреба у психологічній підтримці може виникнути навіть у найбільш емоційно стабільних українців. 

Не вагаючись звертайтесь до нас, якщо Ви починаєте помічати, що не справляєтесь самотужки, Вам потрібно виговоритись, або Ви потребуєте порад професіонала.

Ми співпрацюємо із командою україномовних психотерапевтів, які знаються на терапії пост-травматичних станів. Консультації проводяться у онлайн-форматі. Якщо Ви не маєте окремої кімнати вдома, у якій Ви могли би зосередитися тільки на своїх думках та наодинці поговорити з психотерапевтом, Ви можете зробити це в окремому кабінеті в нашому офісі - ми зробимо Вам чай, закриємо двері і потурбуємось про те, щоб Вам ніхто не заважав.

На місці у нас також працює дитячий реабілітолог-фізіотерапевт. У складних та гострих випадках, особливо при серйозних травмах у дітей, ми звертаємось за допомогою до пані доктор Амелі Санктйоханзер. Пані Санктйоханзер відома психотерапевт, яка спеціалізується на травма-терапії та працювала із жінками та дітьми із Сирії, Афганістану, Косово та ін. В такому разі, терапія проводиться німецькою мовою за присутності перекладача. Дієвість цього методу перевірена роками практики пані Санктйоханзер. 

Напишіть нам, аби записатись на консультацію!