26-го квітня стартував перший безкоштовний курс для біженців з України від Німецько-українського товариства допомоги та викладачів Штудієнколега при університетах Баварії.

Штудієнколег - це державний навчальний заклад, у якому іноземці, які мають закінчену середню освіту, нееквівалентну німецьким умовам, адаптуються до тутешньої системи освіти та отримують право вступити до закладів вищої освіти в Німеччині.

Курс німецької від викладачів штудієнколега - це унікальна можливість вивчати німецьку з носіями мови, які мають багаторічний досвід викладання іноземцям та завжди раді поділитися досвідом. 

Курс А1.1

Ми почали з самого початку - із рівня А1.1. Німецько-українське товариство допомоги закупило для учасників курсу підручники Hueber Schritte A1 Plus, за якими ведуться заняття і які Ви зможете забрати з собою після закінчення курсу.

Діти

Оскільки біженці з України - це передусім мами з дітьми, паралельно з курсом в будівлі штудієнколегу ми організували групу музичного та мистецького розвитку для дітей. Поки Ви займаєтеся німецькою, з Вашими дітьми гратимуть на фортепіано, ксилофоні та перкусійних музичних інструментах, вивчатимуть базову музичну теорію, а також займатимуться малюванням та майструванням поробок. Окрім того, наші педагоги роблять акцент на освоєнні німецької мови і залучають дітей до розвиваючих ігр із вивченням німецької лексики та фонетики.

Участь у курсі

Участь у курсі можлива тільки за попередньої реєстрації та за умови наявності вільних місць. Наразі, цей курс заповнений, але ми пропонуватимемо також подальші курси німецької мови для початківців у найближчому майбутньому. Напишіть нам, аби зареєструватися!

Фото: Studienkolleg München