З чим ми допомагаємо

Німецько-українське товариство допомоги (DUHV) – неприбуткова асоціація, заснована безпосередньо після розв'язання Росією загарбницької війни проти України 24-го лютого 2022 року, яка надає консультаційні послуги та психологічну допомогу біженцям з України в Мюнхені.

Ми допомагаємо українцям вирішити основні питання пов'язані із переїздом до Мюнхена: оформлення візи та пільг за Законом про пільги для шукачів притулку, доступ до медичної допомоги.

Завдяки співпраці із нашими партнерами Refugee Law Clinic Munich e.V., ми можемо розглянути складні юридичні питання та надати кваліфіковану юридичну допомогу.

Ми сприяємо інтеграції: доступ до ринку праці, визнання професійних кваліфікацій, можливості навчання, навчання дітей та молоді, опанування мови.

Ми допоможемо зорієнтуватися в основних адміністративних структурах Німеччини та контактних пунктах, а також установити зв'язок із україномовною громадою Мюнхена. 

Ми також надаємо безкоштовну психологічну допомогу. Ми співпрацюємо із командою україномовних психотерапевтів, які надають індивідуальну терапію в онлайн-форматі. В особливо складних випадках ПТСР у дітей та жінок, терапію проводить наживо досвічена травма-терапевт пані доктор Амелі Санктйоханзер, яка має багаторічний досвід роботи із травматичними станами та працювала з жінками та дітьми з Афганістану, Сирії та ін.

Оскільки заняття спортом являються дуже важливим фактором для відновлення психіки після пережитої травми, ми організовуємо для українців безкоштовні заняття фітнесом та йогою.

Для дітей ми влаштували музичну терапію та арт-терапію.

Наша мета

Ми хочемо, щоб українці, які приїхали до Німеччини через війну, на час свого перебування у цій країні стали повноправними членами її суспільства і мали змогу збагатити його як культурно, так і завдяки своїм ноу-хау та величезному творчому потенціалу.

Одночасно, наша організація має на меті сприяти тому, аби українцям було куди повертатися, і допомагати людям, які наразі перебувають в Україні. Таким чином, ми залучаємо українські кадри до роботи в організації, а також закуповуємо та відсилаємо медичні товари в лікарні України.

Наше майбутнє

У сьогоднішній кризовій ситуації ми надаємо передусім невідкладну допомогу. Ми будемо розвивати та розширювати концепцію та спектр наших послуг відповідно до потреб наших клієнтів.

Оскільки психологічні захворювання та психічні розлади, спричинені посттравматичним розладом, зазвичай з’являються не відразу, а через кілька місяців після травматичного досвіду, для біженців дуже важливо мати тривалий доступ передусім до психологічної допомоги.

Що ми шукаємо

У нас є все необхідне для успішного старту. Щоб залишатися успішними та надалі досягати поставлених нами цілей, ми шукаємо партнерів, які підтримають нашу асоціацію фінансово та дієво, аби ми могли стабільно та систематично надавати допомогу українцям.

DUHV | Linktree